F. Dobruský

Podled na Malou Stranu

olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám

ID: 232892

Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:14

Aktuální cena: 800 CZK (29 €)