Ladislav Stejskal (1910-1983)

Lávka- Praha

litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku

žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

ID: 232913

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:20

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)