Ivan Komárek (1956)

Ve třech

litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 38/130

ID: 233386

Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 19:52

Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu