Václav Kreisinger (1885-1956)

Zpěváci

litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem

člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 234195

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)