J. Paulová
akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová
Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:39
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)