Jiří Lípa (1955)

Stopy ve sněhu

litografie, 11,5 x 7,4 cm, sign. PD Jiří Lípa, 177/200

působil v Grafické dílně ČFVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 234217

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:38

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)