Dalibor Matouš (1925-1992)

Ženský akt - Ex libris

litografie, 14,9 x 10,4 cm, sign. PD nečitelně

žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

ID: 234218

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:37

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)