Jiří Mareš (1932-1984)

Řeka mezi domy

litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1978, č. 41/120, a.t., papír u pravého horního rohu pokrčen

žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

ID: 234888

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:36

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)