Josef Matějka (1881-1953)

Mezi stromy

akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 234929

Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:48

Aktuální cena: 500 CZK (18 €)