Březiny na Českomoravské vysočině

akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta

ID: 234976

Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:38

Aktuální cena: 350 CZK (13 €)