Holan

Strom ve větru

uhel, akvarel, papír, 1954, 49,5 x 36 cm, sign. PD Holan 54, rám, na rámu oděrky

ID: 235037

Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:52

Aktuální cena: 600 CZK (22 €)