Otakar Strýhal (1914-2000)

Pivoňky

olej, karton, 1958, 63 x 43 cm, PD. monogr. S, rám, vzadu nalepen štítek Sdružení západočeských výtvarných umělců, na štítku signováno Strýhal, popsáno, rám poškozen

ID: 236383

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 20:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)