Josef Schlesinger (1919)

olej, karton, 1962, 48 x 68 cm, sign. PD. J. Schlesinger 1962, rám

ID: 236603

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 18:06

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)