Karel Benetka (1941)

tuš, akvarel, papír, 14,3 x 21 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko

ID: 237506

Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:26

Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu