Petr Faltus

Z diplomové práce

litografie, 1993, 19 x 13 cm, sign. PD Petr Faltus 1993, a. t.

ID: 237558

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:40

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)