Rozhovor

litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír

ID: 237561

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2020 23:57

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu