Karel Benetka (1941)

S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

tuš, akvarel, papír, 14,6 x 20,8 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko

ID: 237864

Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:56

Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu