Mince

litografie, 1973, 12,3 x 11,6 cm, sign. PD, pasparta, páska na paspartě nahoře ušpiněná

ID: 237869

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:02

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)