Surealistická tvář

olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba

ID: 239557

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:40

Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)