Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Svatý Václav

litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 239644

Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:07

Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu