František Jiroudek (1914-1991)

Krajina u Jizery

akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky

žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

ID: 239705

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:26

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)