Ludmila Jiřincová (1912-1994)

In Memoriam

litografie, 9 x 5,8 cm, sign. DU L Jiřincová

ID: 240810

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu