Roman Havelka (1877-1950)

V lese

olej, karton, 25 x 33,5 cm, sign. PD R. Havelka, rám, poškozeno, mírně zašlá malba

žák prof. E. K. Lišky a J. Stibrala na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

ID: 241161

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:25

Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu