František Antonín Jelínek (1890-1977)

Sázava pod Mrskovicemi

olej, karton, 43 x 60 cm, sign. PD Fr. A. Jelínek, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem

žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

ID: 241439

Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2020 18:06

Aktuální cena: 700 CZK (26 €)