Václav Jansa

Horské jezírko

akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky

ID: 243337

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:08

Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)