Frant. Tichý

Firousi, básník iránského eposu

olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír

ID: 243759

Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:20

Aktuální cena: 300 CZK (11 €)