K. Tupý

Chrám matky Boží před Týnem

akvarel, tužka, papír, 30,5 x 18 cm, sign. PD K. Tupý, papírová pasparta

ID: 244168

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:40

Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)