F. Struna

T.G.Masaryk

olej, papír, 56 x 45 cm, sign. PD F. Struna, rám, na rámu oděrky

ID: 244543

Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:46

Aktuální cena: 500 CZK (18 €)