Vojtěch Sedláček (1893-1973)

Návrat z fronty

litografie, 1947, 11 x 17 cm, sign. LD V. Sedláček 47, při okrajích zašpiněno,a při levémokraji zahnědlé skvrnk

ID: 245583

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 23:10

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu