Václav Karel

Čajová růže

akvarel, tuš, papír, 1962, 8,2 x 5,5 cm, sign. PD Václav Karel 62, DU na papírové paspartě mimo kresbu poděkování autora

ID: 245600

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 23:44

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu