Staré zánecké schody

akvarel, tuš, papír, 8,5 x 6 cm, sign. PD , rám

ID: 245654

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:24

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)