Jiří Borovička

Trhy před kostelem

akvarel, tuš, papír, 20,9 x 14,6 cm, sign. PD Borovička

ID: 245657

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:06

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu