Doležalová

Ženy v krojích

akvarel, tuš, papír, 20,5 x 16 cm, sign. LD Doležalová, rám

ID: 245800

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:06

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)