Neumann

Babička

tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený

Antiqari.at Radhošťská

ID: 246712

Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14

Aktuální cena: 70 CZK (3 €)