Josef Bino (1881-?)

Pohled na hory

olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD J. Bino, rám

studium na Ukrajinské akademii v Praze

ID: 248794

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)