Bohumil Ullrych (1893-1948)

Herci

olej, plátno, 1934, 25,2 x 19,6 cm, sign. PD B. Ullrych 34, papírová pasparta

ID: 249230

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2020 23:24

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu