Ivan Kostík (1911-1967)

Stodola v zahradě

olej, plátno, 1957, 29,5 x 33,5 cm, sign. LD Ko 57, rám, na rámu praskliny

ID: 249245

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2020 23:54

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)