Ivan Kostík (1911-1967)

Kupky na poli

olej, plátno, 1948, 15,8 x 20 cm, sign. LD Ko 48, rám, rám poškozen

ID: 249247

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2020 23:58

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)