Ivan Kostík (1911-1967)

Průčelí továrny

olej, plátno, 16 x 10,5 cm, sign. LN Kos, rám

ID: 249248

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2020 00:00

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)