Portrét ženy

olej, karton, 40 x 31 cm, sign. LD

ID: 249435

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2020 18:23

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu