Ivan Kostík (1911-1967)

Květiny

olej, plátno, 1943, 45 x 36 cm, sign. LD Kostík 43, rám

ID: 249505

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:42

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)