Ivan Kostík (1911-1967)

Domky s plotem

olej, plátno, 1951, 45 x 37 cm, sign. LD KO 51, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 249506

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:44

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)