Ivan Kostík (1911-1967)

Podhradí

olej, plátno, 1953, 36,5 x 45,5 cm, sign. PD KO 53, rám

ID: 249507

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:46

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)