Ivan Kostík (1911-1967)

Stromovka

olej, plátno, 1947, 44 x 34 cm, sign LD J. Kostík, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, rám poškozen

ID: 249508

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:48

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)