Josef Liesler (1912-2005)

Dívka s míčem

litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79

ID: 249630

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 07. 02. 2022 22:50

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)