Josef Liesler (1912-2005)

Mušličková Madona

litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86

ID: 249633

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 07. 02. 2022 22:52

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)