Albín Brunovský (1935-1997)

PF 1970

litografie, 1969, 20,5 x 14,6 cm, sign. PD A Brunovský 1969, mírně zažloutlý papír

studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

ID: 249873

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:02

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)