Kamila Ženatá (1953)

Krokodýlí tanec

olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá

žákyně L. Čepeláka

ID: 249930

Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:11

Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu