Martin Šimeček

Evidentně lidé

akryl, plátno, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Martin Šimeček 2019, klínový rám

ID: 249937

Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:18

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu