Zdeněk Šplíchal (1948)

Homo

tiskařská barva, akvarel, papír, 1980, 46 x 33,5 cm, sign. PD Zd. Šplíchal 80, rám

ID: 249939

Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:20

Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)